B O C I A N Y Strona Główna

B O C I A N Y
FORUM MIŁOŚNIKÓW PTAKÓW I PRZYRODY

WITAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE
I ZAPRASZAMY DO MIŁEGO SPĘDZENIA CZASU Z NAMI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 Ogłoszenie 


B O C I A N Y Strona Główna
B O C I A N Y - Warunki Rejestracji

REGULAMIN FORUM "BOCIANY"

Moderatorzy i administratorzy podejmą starania, mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym Forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się przestrzegać netykiety, nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych i zawierających groźby tekstów oraz zamieszczać jakichkolwiek innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem a także nie zamieszczać reklam oraz spamu. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania, rejestrowane są adresy IP autorów.

Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administratorzy i moderatorzy tego Forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim (z wyłączeniem służb do tego upoważnionych), jednakże webmaster, administratorzy i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie, prowadzące do pozyskania tych danych.

Używanie więcej niż jednego loginu, czyli nicka, jest zabronione. Każdy użytkownik ma prawo do jednego nicka na Forum. Używanie jednocześnie dwóch nicków grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego nicka lub jego zmiana jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Administracji.

Zapewniamy prywatność naszym użytkownikom - nie kontrolujemy przesyłanych prywatnych wiadomości.

Uprawianie i propagowanie piractwa w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

Kopiowanie układu tego Forum oraz nazw forów i subforów, w celu wykorzystania na innych forach, jest zabronione. Układ forum i nazwy forów i subforów są własnością Forum.

Kopiowanie jakichkolwiek informacji z tego forum w celu wykorzystania w innych mediach, bez podania źródła www.bociany.org.pl, jest zabronione.

Wszystkie wypowiedzi prezentowane na Forum są własnością intelektualną autorów i jako takie i podlegają ochronie zgodnie z ustawą o prawie autorskim. To samo dotyczy zdjęć i wszystkich pozostałych zamieszczanych plików.

Jakiekolwiek wykorzystywanie całości czy fragmentu wypowiedzi użytkowników Forum i kopiowanie plików dopuszczalne jest tylko i wyłącznie za zgodą autorów wraz z podaniem ich nicka oraz źródła - adres internetowy www.bociany.org.pl

Każdy użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za wszystkie publikowane na Forum przez siebie wypowiedzi, zdjęcia i inne załączniki. Dotyczy to również odpowiedzialności w przypadku złamania praw autorskich, w związku z publikacją materiałów, podlegających ochronie z tytułu tych praw.

Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane na Forum publikacje i za naruszanie praw autorskich innych osób. Jeśli jednak zauważysz taką sytuację, powiadom ich.

Administracja Forum zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.

Skrypt tego Forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres e-mail jest wykorzystywany wyłącznie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare), a także do przesłania ważnych komunikatów administarcji forum.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
 
Web bociany.org.pl